wtorek, 29 maja 2012

Sukcesy sportowe uczniów klasy IV d

W rozegranych 29 kwietnia Mistrzostwach Białegostoku w dwójkach siatkarskich uczniowie naszej szkoły zajęli I miejsce (Jakub Krysiewicz, Kamil Grzybek) i II miejsce (Kacper Konopko i Mateusz Bieluczyk), co dało im kwalifikacje do finału Mistrzostw Województwa Podlaskiego KINDER +SPORT. W rozegranym 19 maja finale tych rozgrywek w Suwałkach bezapelacyjnie zwyciężyli nasi reprezentanci - Jakub Krysiewicz i Kamil Grzybek kwalifikując się w ten sposób na Mistrzostwa Polski , które odbędą się w dniach o1 -02 lipca w Zabrzu. Para Kacper Konopko i Matusz Bieluczyk zdobyła brązowe medale MWP. Na załączonym zdjęciu na pierwszym planie widoczni są nasi chłopcy z medalami, pucharami i cennymi nagrodami rzeczowymi.